HERALEM 28 Mart 2020 Cumartesi
» Güzel Sözler - Sevgililer Günü Mesajları ( 40 Söz Bulunmaktadır )
Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin. Sevgililer günün kutlu olsun meleğim.
SözID: 1846 Okunma: 1535 Devamını Oku
Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin, sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun.
SözID: 1845 Okunma: 1625 Devamını Oku
Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.
SözID: 1844 Okunma: 1305 Devamını Oku
Gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti. En değerli hazinem sevgililer günün kutlu olsun.
SözID: 1843 Okunma: 1308 Devamını Oku
Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun.
SözID: 1842 Okunma: 1443 Devamını Oku
Sevgililer gününde belki yanında değilim ama dün de, bugün de, yarın da yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy, ben hep ordayım.
SözID: 1841 Okunma: 1321 Devamını Oku
Öperim dudaklarımdan, gül kokulu yanaklarından, her dem gözlerimin hapsindesin, kalbimin tek sahibisin. Sevgililer günün kutlu olsun.
SözID: 1840 Okunma: 1157 Devamını Oku
Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslında. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.
SözID: 1839 Okunma: 1142 Devamını Oku
Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni Seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.
SözID: 1838 Okunma: 1091 Devamını Oku
Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim. Daha nice mutlu sevgililer gününe.
SözID: 1837 Okunma: 1187 Devamını Oku
Sesini duysam daher an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiç bir şey seni sevmek gibi değil. Seni o kadar çok özledim ki. Sevgililer gününde yanında olup sana sarılmak için çıldırıyorum.
SözID: 1836 Okunma: 1157 Devamını Oku
Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın. Seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.
SözID: 1835 Okunma: 1423 Devamını Oku
O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarmak geliyor içimden, saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki, sensiz duramıyorum.
SözID: 1834 Okunma: 1258 Devamını Oku
Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm. Sevgililer günün kutlu olsun.
SözID: 1833 Okunma: 1307 Devamını Oku
Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık gökyüzüm var. Sevgililer günümüz kutlu olsun.
SözID: 1832 Okunma: 1027 Devamını Oku
Sevgililer günün kutlu olsun aşkım. Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum.
SözID: 1831 Okunma: 1234 Devamını Oku
Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun.
SözID: 1830 Okunma: 1226 Devamını Oku
İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu. Ama ben seni, gneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer günümüz kutlu olsun.
SözID: 1829 Okunma: 1280 Devamını Oku
Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.
SözID: 1828 Okunma: 1217 Devamını Oku
Sevgililer günün kutlu olsun. Hadi gel tut ellerimi, benimle yan. Benimle meydan oku çaresizliğe, benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara aşkım.
SözID: 1827 Okunma: 1251 Devamını Oku
Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.
SözID: 1826 Okunma: 1246 Devamını Oku
Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir. Daha nice sevgililer gününde beraber olmayı diliyorum.
SözID: 1825 Okunma: 1108 Devamını Oku
Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da. aşkımın olduğu da bir gerçek, kalbimin attığı da. Ne olur bütün gerçekleri saysam tek tek, seni seviyorum ya, işte o en büyük gerçek.
SözID: 1824 Okunma: 1024 Devamını Oku
Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim. Sevgililer gününü kutluyorum, seni çok seviyorum.
SözID: 1823 Okunma: 1221 Devamını Oku
Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım. Sevgililer günün kutlu olsun biricik aşkım.
SözID: 1822 Okunma: 1275 Devamını Oku
Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan yıllardır beklediğim mi? Kimsin sen? Sen benim sevgilimsin, sevdiğimi söyleyebildiğim. Sevgililer Günün Kutlu Olsun Aşkım.
SözID: 1821 Okunma: 1075 Devamını Oku
Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana. Sevgililer günün kutlu olsun bir tanem. Seni Çok Seviyorum.
SözID: 1820 Okunma: 1198 Devamını Oku
Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni, en büyük hediye olur bana.
SözID: 1819 Okunma: 1317 Devamını Oku
Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye. Sevgililer günün kutlu olsun.
SözID: 1818 Okunma: 1229 Devamını Oku
Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, hiç belli olmaz belki bir gün, beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.
SözID: 1817 Okunma: 1224 Devamını Oku
Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.
SözID: 1816 Okunma: 1397 Devamını Oku
Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin. Bil ki seni çok özledim. Sevgililer günün kutlu olsun.
SözID: 1815 Okunma: 1208 Devamını Oku
Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.
SözID: 1814 Okunma: 1179 Devamını Oku
Hayatın en güzel anlarında hep birlikte olduk, ama bu sefer ayrıyız. Yine de sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım, seni seviyorum.
SözID: 1813 Okunma: 1205 Devamını Oku
Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için. Sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.
SözID: 1812 Okunma: 1059 Devamını Oku
Bir gün hayat denen şeyi merak edersen unutma ki hayat, hayatın boyunca "hayatım" diyebileceğin insanı bulunca başlar ve benim hayatımda seninle başlıyor beebğim. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun
SözID: 1811 Okunma: 1655 Devamını Oku
Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin. Sevgiler Günün Kutlu Olsun Aşkım.
SözID: 1810 Okunma: 945 Devamını Oku
Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.
SözID: 1809 Okunma: 1045 Devamını Oku
Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer Günün Kutlu Olsun.
SözID: 1808 Okunma: 1159 Devamını Oku
Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer Günün Kutlu Olsun
SözID: 1807 Okunma: 1234 Devamını Oku
Reklamlar
Türkü Sözleri Başkentler Türkiye İller Yemek Tarifleri İl Plaka Kodları Son Depremler Telefon Kodları Ülke Telefon Kodları
Meteoroloji Son Durum Dini Açıklamalı Sözler 2012 Dini Günler
Doğum Günü Mesajları
Aşk Sözleri
Özlü Sözler
Anlamlı Sözler
Çocuk İçin Sözler
Kocam İçin Sözler
Karım İçin Sözler
Anneler Günü Mesajları
Babalar Günü Mesajları
Geçmiş Olsun Mesajları
Aile Sözleri
Teşvik Edici Sözler
Özel Gün Mesajları
Espirili Mesajlar
Aşk Espirileri
Maniler
Tekerlemeler
Erkek İçin Sözler
Dünyaya Yön Veren Sözler
Özlem Sözleri
Günaydın Mesajları
Anonim Sözler
Sevgi Sözleri
Ahlak Sözleri
Yalnızlık Sözleri
İyi Geceler Mesajları
Dostluk Sözleri
Atatürk Sözleri
Aşk Mesajları
Kandil Mesajları
Bayram Mesajları
Özür Sözleri
Ata Sözleri
Sevgililer Günü Mesajları
Evlilik Kutlama Mesajları
Muzip Sözler
Asker Mesajları
Taraftar Mesajları
Duygusal Mesajlar
Cuma Günü Mesajları
Öğrenci Mesajları
Espirili Sözler
Mutluluk Mesajları
Kadın İçin Sözler
Romantik Mesajlar
Kutlama Mesajları
Sevgi Mesajları
Yeni Yıl Mesajları
Kamyon Yazıları
Bilgi Üzerine Sözler
Ölüm Sözleri
Popüler Sözler
iletişim - hakkımızda - gizlilik
Genel